Jesteś tutaj: O nas

O nas

No i stało się….

Kochani, jesteśmy z Wami od 2013 roku a dopiero teraz czyli w 2018 zostaliśmy szczęśliwymi posiadaczami strony  WWW. No w dzisiejszych czasach jest to nie lada wyczyn, by przez taki kawałek czasu funkcjonować i nie istnieć w Internecie. Ale sytuacja się już zmieniła i to dzięki Wam. Byliśmy zasypywani pytaniami o stronę, FB, prośbami o zdjęcia, co jesteśmy w stanie zrobić. Odpowiedzi  na te oraz inne pytania znajdziecie właśnie na Naszej Stronie.

Wszyscy, którzy nas znają i korzystają z naszych usług wiedzą na co nas stać, na jakim poziomie jest nasz serwis, jakie jesteśmy w stanie  zorganizować uroczystości a przede wszystkim jak smakuje u nas jedzenie. Ponoć to wszystko wypada dość dobrze ;) dlatego robimy tak zwane „powtórki” dla Naszych Stałych Klientów.

 Ale dla wszystkich co chcieliby nas poznać bliżej i zastanawiają się czy „zaryzykować” zrobienie urodzin, chrzcin, komunii a nawet wesela lub po prostu chcących zjeść coś dobrego zapraszamy do pozostałych zakładek strony lub do lokalu na miejscu.

Kochani, od teraz jesteśmy w stałym kontakcie.

Bistro Stegny

Kulinarne Wariacje

Zapisz się na newsletter!

... i bądź na bieżąco!

Akceptuję Politykę Prywatności
Wypisz się z newslettera